Wizyta studyjna w Muzeum Książki Kucharskiej

Dnia 15.11.2017r. Muzeum Książki Kucharskiej i Kulinarnej im.Stanisława Czernieckiego w Chrostowej odwiedziła 14 osobowa grupa wycieczkowa z Podkarpacia. Były to Panie w różnym wieku zaciekawione historią powstania naszego Muzeum oraz produktami regionalnymi z naszego obszaru. Dla grupy przygotowany został poczęstunek w postaci ciastka, gorącego i zimnego napoju jak kawa, herbata, woda, sok, a także kilka produktów z naszej „spiżarni” do degustacji. Odwiedziny zakończyły się prezentacją ciekawego i interesującego filmu o przyrządzaniu (parzeniu) „Kawy po Turecku” i sprzedażą licznych produktów z oferty Spółdzielni Socjalnej „Dolina Raby. Niektóre oferowane produkty prezentujemy na zdjęciach poniżej.