Wizyta studyjna w Muzeum Książki Kucharskiej

Dnia 15.11.17r. Muzeum Książki Kucharskiej i Kulinarnej im.Stanisława Czernieckiego w Chrostowej 1B odwiedziła 14 osobowa grupa wycieczkowa. Były to Panie w różnym wieku zaciekawione historią powstania naszego Muzeum oraz produktami regionalnymi z naszego obszaru które są produktami na bazie składników wyłącznie naturalnych. Dla grupy wycieczkowej przygotowany został poczęstunek w postaci ciastka, gorącego i zimnego napoju jak kawa, herbata, woda, sok a także kilka produktów z naszej „spiżarni” do degustacji na spróbowanie oryginalnych smaków. Odwiedziny zakończyły się prezentacją ciekawego i interesującego filmu o przyrządzaniu (parzeniu) „Kawy po Turecku” i sprzedażą licznych produktów z naszych zbiorów.