Muzeum na trasie Weekendu z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego

Muzeum Książki Kucharskiej i Kulinarnej serdecznie zaprasza 2 i 3 września 2017r.na odwiedzenie naszego Muzeum i ciekawe warsztaty kulinarne zainspirowane bogatą kolekcją książek Siostry Anastazji które posiadamy w zbiorach naszego Muzeum. Nawiązaniem do tychże książek będzie przygotowany dla Państwa poczęstunek zaczerpnięty z przepisów Siostry Anastazji. Warsztaty kulinarne będą odbywały się pod nazwą: „Zwiedzanie Muzeum z pysznościami Siostry Anastazji”.

Proponujemy również ciekawą prezentację filmu z Nowego Wiśnicza na temat „Festiwalu Rosołu” w którym brała udział min. Siostra Anastazja zasiadając w komisji jako juror. Oprócz smacznego poczęstunku z przepisów Siostry Anastazji proponujemy również dla zwiedzających kawę, herbatę, wodę z cytryną i miętą oraz ciastko.

Zapraszamy do Uczestnictwa w Warsztatach:

w godz.15.00-17.00,  2-3.09.17r.

Oraz do Zwiedzania Muzeum:

w godz.14.00-18.00,  2-3.09.2017r.

Chrostowa 1B.